Hopper / YB

HR-45-F-YB
38,00 zł
Brutto Cena za 1 sztukę (opakowanie producenta).

Hopper, czyli wierna imitacja naturalnych rozmiarów jednego z gatunków pasikonika. Jest to typowa przynęta powierzchniowa tzw. smużak. Dedykowany do połowu dużych okazów kleni i jazi, ale te mniejsze też nie będą przepływać obok niego obojętnie.

Długość / Waga / Wersja
Ilość
Ilość
W magazynie: 8
Cena za 1 szt.

Imago Lures Hopper, czyli wierna imitacja naturalnych rozmiarów jednego z gatunków pasikonika. Jest to typowa przynęta powierzchniowa tzw. smużak. Dedykowany do połowu dużych okazów kleni i jazi, ale te mniejsze też nie będą przepływać obok niego obojętnie. Oprócz wymienionych wyżej dwóch gatunków możemy spodziewać się również brań m.in. bolenia, wzdręgi, okonia oraz pstrąga.

Tak jak wszystkie przynęty ImagoLures, uzbrojony jest w bardzo ostrą kotwicę marki Owner.Hopper tak jak wszystkie przynęty smużące może być prowadzony na różne sposoby. Z prądem, pod prąd, po łuku czy też w poprzek nurtu. Bardzo skuteczne będzie też wrzucenie przynęty rybie „na głowę” oraz swobodny spływ przerywany co chwila delikatnym oczkowaniem.

Hopper jest dość dużym i ciężkim smużakiem i nie zaleca się stosowania zbyt cienkich żyłek. Na łowiskach obfitujących w bogatą roślinność podwodną nawet żyłka 0,20mm nie będzie przesadą.

Index Kolor Długość[cm] Waga[g] Kotwica Wersja Głębokość pracy[m]
HR-35-F-YB
YB
3.5
2.2
Owner/DUO
Pływająca
0.0 - 0.1
HR-45-F-YB
YB
4.5
3.3
Owner/DUO
Pływająca
0.0 - 0.1
chat Opinie (0)

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło