Dragon

Dragon sygnuje swoją marką trzy typy przynęt spinningowych. Przynęty miękkie, błystki obrotowe i wahadłówki. Największą popularnością spośród nich cieszą się niewątpliwie gumy Dragon V-LURES. Zawdzięczają to szerokiej gamie modeli. Przynęty te ich praca, różnorodność rozmiarów jak i kolorów pozwalają łowić wszystkie ryby drapieżne na łowiskach o różnym charakterze. Niezależnie tego czy będą to rzeki, jeziora lub zbiorniki zaporowe. Gumy te różnią się wielkością jak i typem pracy. Można je stosować do różnych metod spinningowych.

W ofercie znajdziemy rippery, twistery, jerki i jaskółki. W rozmiarach od 2,5 cm do nawet 25 cm.

Serie takie jak LUNATIC, BANDIT, CHUCKY czy RENO KILLER to dziś spinningowa klasyka. Oprócz nich znajdziemy klasyczne twistery JUMPER oraz HITMAN. Do metody Dropshot można z powodzeniem stosować przynęty BABY ROACH, BLEAK, MINNOW i LARVA. Oprócz wymienionych są duże przynęty FLASH 20-25 cm, rippery MAMBAA II, AGGRESSOR, BELLY FISH, PHANTIAL Oryginalne i nietypowe FATTY.  Uzupełnieniem jest model JERKY, typowy jerkbait.

Niektóre modele przynęt występują w wersjach PRO, np. MAMBA II oraz MAMBA II PRO. Przynęty PRO różni od podstawowej wersji twardość użytej do ich wykonania gumy i kolorystyka.

więcej+
mniej-

18 produktów.

Znaleziono 1-18 of 18 przedmiotów.

Aktywne filtry

Cena 10,00 zł
Hitman to dość nietypowa przynęta. Połączenie spłaszczonego jak w ripperach korpusu z sporych rozmiarem ogonem wziętym z typowych twisterów. 

Fatty w odróżnieniu od innych gum posiada bardzo wysoki i wąski korpus na kształt małego krąpia czy leszcza. Dzięki temu bardzo intensywnie pracuje...

Invader to kolejne połączenie elementów rippera i twistera. Korpus mocno wywodzący się z twistera podobnie jak i część łącząca go z płetwą ogonową.

Pierwowzór Mamby II powstał i sprawdził się podczas łowienia sandaczy. Kontynuacja czyli Mamba II nadal jest doskonałą przynętą sandaczową.

Phantail to klasyczny ripper w średnich wielkościach. Można wybrać z modeli od pięciu do dziesięciu centymetrów długości. Dostępny od kilku dobrych...

Klasyczny ripper do klasycznych rodzajów prowadzenia. Do niezbyt masywnego korpusu dołączona szeroka i mocno spłaszczona część ogonowa zakończona...

Jumper to twister który charakteryzuje się krótkim, szerokim ogonkiem. Właśnie ta szerokość ogona pozwala wytworzyć  intensywne drgania o wysokiej...

Cena 18,00 zł
Praca przynęty Jerky to nieskoordynowane ruchy polegające na zawracaniu, wolnym opadzie i zatrzymywaniu się podczas prowadzenia. 

Przynęta z podwójnym ogonkiem. Przynęty tej kategorii nazywamy jaskółkami. Jak nazwa wskazuje ma ona imitować małą płotkę. 

Bleak to doskonała przynęta na sandacze i okonie. Można z powodzeniem stosować ją w metodzie dropshot.

Przynęta dla niestandardowych wędkarzy. Przynęta dla wędkarzy z mocną siłą woli i twardo dążących do konkretnego celu. Celem tym zaś jest duża ryba.

Cena 8,00 zł
Typowa przynęta do techniki dropshot. Imituje narybek niewielkich rybek.

Ripper z mocno wydłużonym korpusem, spłaszczony bocznie. Na wodach stojących przynęta w zależności od rozmiarów głównie pod połów okoni i sandaczy. 

Cena 7,50 zł
Imitacja larwy z wyraźnie widocznymi pierścieniami. W przeciwieństwie do innych przynęt nie jest spłaszczona bocznie lecz mocno od dołu.   

Klasyczny ripper o mocno smukłym kształcie. Stonowana praca ogonowa plus lekkie migotanie części brzusznej korpusu. 

Przynęty te posiadają solidny i ciężki korpus w którym osadzono sporą płetwę ogonową na stosunkowo cienkim połączeniu. 

Belly Fish powstała jako przynęta uniwersalna. Uniwersalność ta dotyczy zarówno sposobów zbrojenia jakich można do niej użyć jak i łowisk na...

Chucky to ripprer który pracuje bardzo mocno zarówno korpusem jak i ogonem. W mniejszych gumach ta praca jest bardzo szybka. Wraz z wzrostem...

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło