Dragon

Dragon sygnuje swoją marką trzy typy przynęt spinningowych. Przynęty miękkie, błystki obrotowe i wahadłówki. Największą popularnością spośród nich cieszą się niewątpliwie gumy Dragon V-LURES. Zawdzięczają to szerokiej gamie modeli. Przynęty te ich praca, różnorodność rozmiarów jak i kolorów pozwalają łowić wszystkie ryby drapieżne na łowiskach o różnym charakterze. Niezależnie tego czy będą to rzeki, jeziora lub zbiorniki zaporowe. Gumy te różnią się wielkością jak i typem pracy. Można je stosować do różnych metod spinningowych.

W ofercie znajdziemy rippery, twistery, jerki i jaskółki. W rozmiarach od 2,5 cm do nawet 25 cm.

Serie takie jak LUNATIC, BANDIT, CHUCKY czy RENO KILLER to dziś spinningowa klasyka. Oprócz nich znajdziemy klasyczne twistery JUMPER oraz HITMAN. Do metody Dropshot można z powodzeniem stosować przynęty BABY ROACH, BLEAK, MINNOW i LARVA. Oprócz wymienionych są duże przynęty FLASH 20-25 cm, rippery MAMBAA II, AGGRESSOR, BELLY FISH, PHANTIAL Oryginalne i nietypowe FATTY.  Uzupełnieniem jest model JERKY, typowy jerkbait.

Niektóre modele przynęt występują w wersjach PRO, np. MAMBA II oraz MAMBA II PRO. Przynęty PRO różni od podstawowej wersji twardość użytej do ich wykonania gumy i kolorystyka.

więcej+
mniej-

4 0 4

Oops, it looks like you are lost ...

Back to Home

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło