3D Suicide Duck / Natural

53730
58,99 zł
Brutto

Przynęta Savage Gear - Suicide Duck jest imitacją młodej kaczki. Wysoki poziom precyzji w odwzorowaniu prawdziwych kaczątek uzyskano dzięki odwzorowaniu 3D. Wabik został wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań by móc oszukać ostrożne drapieżniki.

Długość / Waga
Ilość
Ilość
W magazynie: 5

Cena za 1 szt.

Przynęta Savage Gear - Suicide Duck jest imitacją młodej kaczki. Wysoki poziom precyzji w odwzorowaniu prawdziwych kaczątek uzyskano dzięki odwzorowaniu 3D. Wabik został wyposażony w wiele innowacyjnych rozwiązań by móc oszukać ostrożne drapieżniki. Korpus przynęty został wykonany z twardego tworzywa ABS z tyłu znajdują się półelastyczne obracające się płetwy. W czasie prowadzenia przynęty wywołują one bardzo realistycznie odbierane sfalowania i rozbryzgi wody. Efekt ten wabi drapieżniki z bardzo dużej odległości. Jest to doskonała przynęta zarówno na otwartą wodę jak i płytsze przybrzeżne rejony zbiorników porośnięte trzciną i roślinnością podwodną.

Przynętę uzbrojono ww dwie kotwice. Pierwsza z nich znajduje się na piersi, druga zaś u góry w jej tylnej części. Dzięki temu zacięcia są skuteczne i pewne. Na wodach płytkich i mocno zarośniętych warto odpiąć przednią kotwicę by nie wchodziła ona w konflikt roślinnością. Wyważenie przynęty nie pozwala jej się obracać dlatego zawsze ląduje na brzuchu a tylna kotwica znajduje się dzięki temu ponad poziomem wody.

Suicide Duck jest wyposażona w dwa punkty mocowania dlatego posiada dwie opcje pracy. Zapięta za dziób imituje kaczątko które kładzie się na wodzie jakby usiłowało się skryć czy uciec przed potencjalnym zagrożeniem. Przy zmianie zaczepienia do piersi wabik porusza się wyżej a jego praca staje się bardziej chaotyczna. Przynętę można prowadzić w dowolny sposób, szybciej lub zwalniając, dłuższymi lub krótszymi skokami naśladując zachowanie żywego kaczątka.

Dzięki doskonałej akcji powierzchniowej jest to świetna przynęta na szczupaki i sumy. Kotwice którymi uzbrojono przynętę ukryte są w chwostach. Całość jest bardzo realistyczna i posiada bardzo wysoki poziom odwzorowania detali.

chat Opinie (0)

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło