Akcesoria

Pierwsze wrażenie pojęcia sprzęt spinningowy nasuwa nam na myśl wędzisko, kołowrotek, dobrą linkę oraz łowne przynęty. Jednak pozornie w ich cieniu jest jeszcze szeroka gama drobnych akcesoriów spinningowych. Pozornie drobne, małe jednak równie ważne. Stanowią one element zestawu i w równym stopniu jak plecionka czy żyłka odpowiadają za pomyślne zakończenie holu czy są bardzo pomocne w montażu zestawu. W skład tych akcesoriów wchodzą między innymi takie elementy jak: kółka łącznikowe, agrafki, wielofunkcyjne szczypce czy nożyczki do plecionek oraz wiele innych. Jak ważna jest agrafka przekonał się każdy wędkarz który stracił w końcowej fazie holu kilkukilogramową rybę w wyniku jej rozgięcia się. Rozgięcia przy przyponie spinningowym opisanym do 10 kg pomimo że obciążenie w danym momencie było dużo mniejsze od nominalnego. Równe ważne są pomoce w montażu zestawu. Wędkarz oszczędza mnóstwo czasu gdy ma pod ręką nożyczki czy innego typu obcinaczki do plecionki. Wręcz niezbędna są szczypce dzięki którym możemy dostroić wobler czy chwycić mocno w potrzebie np. niewielką kotwiczkę w celu jej wymiany na woblerze. Gama tych drobiazgów jest niezmiernie szeroka. Należy pamiętać że diabeł tkwi w szczegółach i być przygotowanym na różne sytuacje jakie mogą zaistnieć nad wodą.

więcej+
mniej-

30 produktów.

Znaleziono 1-18 of 30 przedmiotów.

Aktywne filtry

Szczypce Savage Gear Alu Priers to wykonane z aluminium wielofunkcyjne szczypce. Szczypce mają warstwę ze stali nierdzewnej

Cena 16,59 zł
Wysokiej jakości pudełka do przynęt, odporne na uderzenia, w kolorze czarnym, nieprzepuszczającym promieni UV

Mocna 8-splotowa plecionka o idealnie okrągłym przekroju, ciasno zapleciona z włókien Super PE o wysokiej gęstości.

Doskonała dozbrojka Savage Gear  CARBON49 T-TREBLE do zbrojenia opartego na wkrętki lub główki Punch Rig.

Cena 16,06 zł
Przypony WESTIN  Pro Leader - Przypony jedne z najlepszych na rynku, wysokiej jakości linka, mocny krętlik oraz agrafka. 

Dozbrojki z kotwicami Savage Gear Carbon49 Stinger, z doskonale zaciśniętym materiałem Coated Carbon49

Super lekka i kompaktowa latarka czołowa od Savage Gear, która może być używana z paskiem na głowę lub przypinana do czapki.

Regenerator Mono - Savage Gear to miękka, praktycznie niewidoczna żyłka wykonana z bardzo mocnego i odpornego na ścieranie kopolimeru.

Savage Gear Główki Jigowe - Ball Jig Head - Profesjonalne, wysokiej jakości główki do montażu wszelakich przynęt gumowych.

Savage Gear Główki Jigowe - Ball Jig Head - Profesjonalne, wysokiej jakości główki do montażu wszelakich przynęt gumowych.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło