Usługa Newsletter

1. Usługodawca świadczy Usługę Newsletter (stanowiącą usługę świadczoną drogę elektroniczną) polegającą na wysyłaniu na wskazany przez Klienta lub Użytkownika sklepu, adres e-mail oraz opcjonalnie także numer telefonu, informacji o: uruchomieniu sprzedaży w sklepie, produktach, promocjach, rabatach, konkursach i wydarzeniach związanych z sklepem Przynety.pl.

2. W celu zawarcia umowy o świadczenie Usługi Newsletter niezbędne jest wykonanie następujących czynności przez Klienta:

3. Udostępnienie co najmniej adresu e-mail w odpowiednim polu oraz wysłanie potwierdzenia na adres e-mail.

4. Potwierdzenie zapisu do Newslettera przez Klienta poprzez kliknięcie przycisku „zapisz” znajdującego się w wiadomości e-mail wysłanej przez Usługodawcę na udostępniony adres e-mail.

5. Usługa Newsletter jest świadczona na żądanie Klienta. Korzystanie z Usługi Newsletter rozpoczyna się z chwilą potwierdzenia zapisu.

6. Usługa Newsletter świadczona jest bezpłatnie i przez czas nieoznaczony.

7. Klient może w każdej chwili (bez podania przyczyny i ponoszenia jakichkolwiek kosztów) zrezygnować z otrzymywania Newslettera. W tym celu Klient może skorzystać z linku dezaktywacyjnego znajdującego się w każdej wiadomości e-mail otrzymanej w ramach świadczonej usługi, wysłać wiadomość e-mail z informacją o rezygnacji na adres kontakt@przynety.pl lub skorzystać z funkcjonalności Newsletter w ramach Konta Klienta. Z chwilą dokonania rezygnacji umowa o świadczenie Usługi Newsletter ulega rozwiązaniu.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło