Easy Shiner / Midnight Blue

ES2-308S
2,20 zł
Brutto

Przynęty Easy Shiner to połączenie dwukolorowego korpusu wykonanego w technologi Keitech oraz niesamowitej pracy ogona "wypożyczonego" z przynęty Swing Impact. Jest to bardzo uniwersalna guma dostępna w bardzo szerokiej gamie rozmiarów oraz bogatej i różnorodnej palecie barw.

Cale
Ilość
Ilość
W magazynie: 36

Cena za 1 szt.

Przynęty Easy Shiner to połączenie dwukolorowego korpusu wykonanego w technologi Keitech oraz niesamowitej pracy ogona "wypożyczonego" z przynęty Swing Impact. Jest to bardzo uniwersalna guma dostępna w bardzo szerokiej gamie rozmiarów oraz bogatej i różnorodnej palecie barw. Firma zastosowała w niej oryginalny proces wtrysku w dwóch odcieniach koloru. Przy produkcji Easy Shiner wykorzystuje się różne rodzaje tworzyw sztucznych celem uzyskania jak najlepszego wyrobu końcowego czyli maksymalnie skutecznej przynęty.

Przynęty Keitech Easy Shiner mogą być zbrojone w praktycznie dowolny sposób. Główki jigowe, haki offsetowe, zestawy Texas jak i Carolina Rig, mogą być również wykorzystane w metodzie Drop Shot. Wszystko zależy od potrzeb wędkarza, aktualnych warunków na łowisku jak i gatunków ryb na które się aktualnie nastawiamy.

Przynęta wyposażona jest w małe rowki które ułatwiają prawidłowe zbrojenie. Posiada bardzo naturalną pracę oraz została nasączona mocnym aromatem kałamarnicy.

Index Kolor Długość [cal] Długość [cm] Waga [g] Cena w sklepie za [szt.] Opakowanie producenta [szt.]
ES2-308S
Midnight Blue
2''
5.1
1
1
12
chat Opinie (0)

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło