Flash / Olive Minnow

FL80P-OM
15,60 zł
Brutto Cena za 1 sztukę.

Miękka przynęta Dragon Flash jest dedykacją dla miłośników drapieżnych szczupaków. To produkt wykonany z wysoko gatunkowych materiałów dopracowany w najmniejszym detalu.

Długość / Waga
Ilość
Ilość
W magazynie: 10

Miękka przynęta Dragon Flash jest dedykacją dla miłośników drapieżnych szczupaków. To produkt wykonany z wysoko gatunkowych materiałów dopracowany w najmniejszym detalu. Odznacza się zachowaniem właściwych proporcji, kształtem imitującym naturalny pokarm drapieżnika oraz ręcznym zdobieniem w różnych wariantach.

Jest rozwiązaniem skierowanym zarówno do połowów na płyciznach, jak i głębokich wodach.

Odpowiednia miękkość gumy oraz jej wyważenie wpływa na akcje, przynosząc maksymalną skuteczność każdemu wędkarzowi.

Prezentowane przynęty z kolekcji Dragon Flash pracują płynnie naśladując ranne bądź chore ryby, co przyciąga uwagę największych drapieżników. Przedłużony korpus połączony z dużym kopytem i przecienionym przegubem ogona sprawia, iż guma odznacza się silną pracą płetwbocznych i ogonowych wpływając na pewne, stabilne lusterkowanie.

Przynęta daje wiele możliwości, bowiem przemyślana forma umożliwia dozbrojenie jej zarówno w gotowe systemy, jak i różnorodne ciężarki do spinningu. Z takim rozwiązaniem wędkowanie staje się jeszcze bardziej przyjemne!

chat Opinie (0)

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło