Maybug Flow / BK

MBF-35-BK
35,00 zł
Brutto Cena za 1 sztukę (opakowanie producenta).

Image Lures Maybug to imitacja chrabąszcza majowego. Owad ten występuje na terenie całej Europy, a długość jego ciała mieści się w przedziale 2,5 – 3,5cm. 

Długość / Waga / Wersja
Ilość
Ilość
W magazynie: 6

Cena za 1 szt.

Image Lures Maybug to imitacja chrabąszcza majowego. Owad ten występuje na terenie całej Europy, a długość jego ciała mieści się w przedziale 2,5 – 3,5cm. Maybug produkowany jest w 3 rozmiarach mieszczących się w tym przedziale. Dwa mniejsze modele Maybuga 2,5cm i 3cm występują w 4 różnych wersjach, natomiast największa 3,5cm w trzech.

Wszystkie wersje Maybuga to woblery pływające.

Jak każda przynęta ImagoLures Maybug uzbrojony jest w ostre kotwice marki Owner.

Wersja Maybug „Flow”, to wobler bezsterowy bez pracy własnej. Łowienie takim woblerem polega na spławianiu go z nurtem rzeki nad stanowiska ryb. Dodatkowym elementem wabiącym przy takim łowieniu będzie delikatne oczkowanie co jakiś czas.

Mimo, że kumulacja występowania chrabąszcza majowego w środowisku naturalnym przypada na okres od końca kwietnia do końca lipca, to na przynętę Maybug efektywnie można łowić nawet do listopada. Maybug będzie skuteczny na takie ryby jak kleń, jaź, wzdręga, ale takie gatunki jak pstrąg, boleń czy okoń też nie powinny nikogo dziwić.

Index Kolor Długość[cm] Waga[g] Kotwica[#] Wersja Głębokość pracy[m]
MBRLF-25-BK
BK
2.5
1.4
#12 Owner
Pływająca
0.0 - 0.0
MBRLF-30-BK
BK
3.0
2.5
#8 Owner
Pływająca
0.0 - 0.0
MBF-35-BK
BK
3.5
2.5
#8 Owner
Pływająca
0.0 - 0.0

chat Opinie (0)

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło