Big Mama / DG

BM-35-DG
36,00 zł
Brutto Cena za 1 sztukę. (opakowanie producenta)

BIG MAMA Wobler przeznaczony jest do typowego smużenia. Pewnie trzyma się nurtu i nie wykazuje zdolności do zanurzania czy też wyskakiwania z wody.

Długość / Waga / Wersja
Ilość
Ilość
W magazynie: 5

Cena za 1 szt.

Osobom, które nie miały styczności z przynętą typu Mrówka, sugerujemy zacząć przygodę od modelu BIG MAMA. Wobler przeznaczony jest do typowego smużenia. Pewnie trzyma się nurtu i nie wykazuje zdolności do zanurzania czy też wyskakiwania z wody.

Mrówka to wobler powierzchniowy stworzony na Podlasiu, przeznaczony do łowienia dużych okazów klenia, jazia, bolenia. Łowi też wzdręgi, pstrągi, okonie, szczupaki, a z ciekawostek dodamy, że były też przypadki przyłowu metrowych sumów. Skutecznie tymi woblerami można łowić na kilka sposobów - prowadząc wobler z nurtem, w poprzek rzeki, po łuku, a nawet pod prąd. Ich kształt i waga umożliwia posyłanie ich na bardzo duże odległości. Nie ma tu potrzeby stosowania cienkich żyłek. W łowiskach bogatych w roślinność podwodną używamy żyłek z zakresu 0,16- 0,22mm. Jak wszystkie woblery ImagoLures, Mrówki uzbrojone są w bardzo ostre kotwice marki Owner.

Index Kolor Długość[cm] Waga[g] Kotwica[#] Wersja Głębokość pracy[m]
BM-35-DG
DG
3.5
3.5
Owner/DUO
Pływająca
0.0 - 0.1

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło