Belly Fish Pro - Dragon

9,30 zł
Brutto

Belly Fish powstała jako przynęta uniwersalna. Uniwersalność ta dotyczy zarówno sposobów zbrojenia jakich można do niej użyć jak i łowisk na których można ją następnie stosować. 

Ilość
Ilość

Zapisz się do newslettera

Sklep Przynety.pl jest w trakcie realizacji. Jeżeli chcesz być powiadomiony o uruchomieniu sklepu, zapisz się do naszego Newslettera. Dostaniesz od nas informację o starcie sklepu. Przed aktywacją usługi przeczytaj "Polityka Prywatności" oraz "Usługa Newsletter"

Belly Fish powstała jako przynęta uniwersalna. Uniwersalność ta dotyczy zarówno sposobów zbrojenia jakich można do niej użyć jak i łowisk na których można ją następnie stosować. Połączenie grubszego korpusu z płetwą ogonową za pomocą bardzo cienkiego przejścia powoduje że pracuje bez zarzutu. Pracuje zarówno z ciężkim jak i lekkim obciążeniem. Obciążenie to może być na główce jigowej jak i w postaci czeburaszki czy ciężarka spinningowego. W związku z tą uniwersalnością występuje w średnich długościach od 5 do 10 centymetrów w bardzo bogatym wachlarzu kolorystycznym. Dzięki temu kusi większość naszych drapieżników. Okoń, sandacz, szczupak czy boleń w wodach bieżących. Wszystkie te i inne ryby są w jej zasięgu.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło