Chucky - Dragon

13,00 zł
Brutto

Chucky to ripprer który pracuje bardzo mocno zarówno korpusem jak i ogonem. W mniejszych gumach ta praca jest bardzo szybka. Wraz z wzrostem długości staje się coraz bardziej stonowana odpowiadająca większym drapieżnikom. 

Ilość
Ilość

Zapisz się do newslettera

Sklep Przynety.pl jest w trakcie realizacji. Jeżeli chcesz być powiadomiony o uruchomieniu sklepu, zapisz się do naszego Newslettera. Dostaniesz od nas informację o starcie sklepu. Przed aktywacją usługi przeczytaj "Polityka Prywatności" oraz "Usługa Newsletter"

Chucky to ripprer który pracuje bardzo mocno zarówno korpusem jak i ogonem. W mniejszych gumach ta praca jest bardzo szybka. Wraz z wzrostem długości staje się coraz bardziej stonowana odpowiadająca większym drapieżnikom. Długości tej przynęty to od 7,5 do 15 cm. Największe gumy to przynęty typowo pod szczupaki. Wytwarzają dość mocną falę hydroakustyczną z racji tego że ich korpus jest pusty w środku. Najlepiej pracuje prowadzony dość wolno i równomiernie. Żeby w pełni  wykorzystać jego zalety należy co kilka metrów uatrakcyjnić jego pracę podszarpywaniem szczytówką wędziska. Przy zbrojeniu o odpowiedniej gramaturze sprawdzi się zarówno na głębszych partiach wody jak i na płyciznach.

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło