ShadTeez Slim R 'N R / Official Roach

P116-155-019
16,60 zł
Brutto

Westin ShadTeez Slim R 'N R - sprawdzona i pewna przynęta tym razem w wydaniu ze zbrojeniem producenta. Guma stosunkowo wąska o świetnej akcji. Przy wielkości czternastu centymetrów polecana głównie na szczupaki i sandacze. 

Długość / Waga
Ilość
Ilość
W magazynie: 3

Cena za 1 szt.

Westin ShadTeez Slim R 'N R - sprawdzona i pewna przynęta tym razem w wydaniu ze zbrojeniem producenta. Guma stosunkowo wąska o świetnej akcji. Przy wielkości czternastu centymetrów polecana głównie na szczupaki i sandacze. Uniwersalna jeśli chodzi o techniki jej prowadzenia. Można nią spinningować z opadu czy też jigować. Przynęta uzbrojona w główkę jigową i dozbrojkę z kotwiczką. Warto z niej skorzystać kiedy jest mniej czasu na własnoręczne zbrojenie lub choćby w tym celu by porównać własne zbrojenie i efekty ze zbrojeniem producenta. Jest ono w końcu oparte na wynikach doświadczonych wędkarzy. Guma bardzo miękka dzięki czemu przynęta pracuje bez względu na prędkość prowadzenia. Wyposażona w realistyczne oczy. Wykończona ręcznym malowaniem kolorowych szczegółów.

Index Kolor Długość gumy [cm] Waga gumy [g] Waga główki [g] Rozmiar haka [#] Stinger z kotwicą [#] Cena w sklepie za [szt.] Opakowanie producenta [szt.]
P116-155-019
Official Roach
14
17
15
5/0
4
1
3
chat Opinie (0)

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło