ShadTeez / Headlight

P023-122-014
8,60 zł
Brutto Cena za 1 sztukę.

Przynęty Westin ShadTeez są wzorcowymi przynętami które znacznie wyprzedzają większość pozostałych jakie są dostępna na rynku. Niepowtarzalny kształt na którego opracowanie potrzeba było naprawdę wiele czasu, znakomite odwzorowanie detali.

Długość / Waga
Ilość
Ilość
W magazynie: 12

Przynęty Westin ShadTeez są wzorcowymi przynętami które znacznie wyprzedzają większość pozostałych jakie są dostępna na rynku.

Niepowtarzalny kształt na którego opracowanie potrzeba było naprawdę wiele czasu, znakomite odwzorowanie detali. Korpus wysoki, mocno bocznie spłaszczony, następnie mocne przewężenie zakończone solidnym i dużym kopytem. Te cechy nadają przynęcie intensywną pracę ogonową oraz mocne niepowtarzalne lusterkowanie.

Gumy uniwersalne zarówno pod względem prowadzenia jak i gatunków ryb które można na nie łowić. Zbrojone lekko mogą być prezentowane ponad roślinnością na płytkich zarośniętych łowiskach. Z najcięższymi główkami jigowymi w agresywnym opadzie pozwolą dotrzeć w najgłębsze partie jezior czy do dna zagłębień w rzekach. Easy Action - guma pracuje zawsze, nie jest to uzależnione od prędkości czy techniki prowadzenia oraz od doświadczenia wędkarza. Szeroka gama kolorystyczna.

chat Opinie (0)

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się Lub Zresetuj hasło