SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Błystki wahadłowe

( ilość produktów: 29 )

Błystki wahadłowe są podstawą wyjściową dla wszystkich kolejno następujących po nich przynęt spinningowych. Budowa tych przynęt jest bardzo prosta. Profilowane, tłoczone w mniejszym lub większym stopniu skrzydło o różnych kształtach. W przednim "oczku" kółko łącznikowe z krętlikiem zaś w tylnym kółko łącznikowe z kotwiczką. W bardziej rozwiniętych modelach tylną część mogą zdobić wszelkiego rodzaju chwosty a skrzydło dowolne malowanie czy dekoracje z efektem holograficznym.

Wahadłówka pomimo że jako przynęta jest wiekowa ciągle daje wędkarzowi niesamowite pole do działania. Pracuje podczas jednolitego prowadzenia, w opadzie jak i podczas odrywania jej od dna. Większe modele działają głównie na wzrok ryby. Jednak niektóre mniejsze mogą być wprowadzone w ruch obrotowy by wywołać lekką falę hydroakustyczną.

Równie wszechstronna jest pod względem gatunków ryb jakie możemy na nią łowić. Malutkie ciężkie wahadłówki zaczynając od 2-2,5 cm pozwalają z powodzeniem łowić klenie w rzekach o szybkim nurcie. Duże blachy 20-25 cm dają wędkarzowi dostęp do medalowych szczupaków i sumów we wszystkich rodzajach łowisk. Blaszki w malowaniu fluorescencyjnym są bardzo skuteczne w głębokich ciemnych wodach jak i rzecznych mocno trąconych po opadach.

Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 30 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-01-30
Fajne przynęty, błyskawiczna realizacja plus fajny gratis w postaci sporej paczki 5 cm ripperkow. Dziękuję i polecam.
2023-10-09
Dostałem to co zamówiłem
pixel