SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Blog

Wędkarstwo spinningowe w listopadzie może być bardzo różne, głównym czynnikiem który je określa są warunki atmosferyczne. Listopad może być jeszcze całkiem ciepły, spokojny i przyjemny lub deszczowy, mroźny i z pierwszym śniegiem.
Czytaj więcej
Październik jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym okresem w połowie szczupaków. Temperatury spadają już znacznie a instynkt "mówi" rybom o zbliżającej się zimie i termicznym zastoju w wodzie.
Czytaj więcej
Wrzesień
Wrzesień to dla wędkarza łowiącego metodą spinningową początek najlepszego okresu w roku do połowu najpopularniejszych gatunków kojarzonych z tą metodą. Coraz lepiej zaczyna żerować szczupak, ciągle aktywny jest całoroczny okoń dobrze żeruje sandacz. Nadal jest ciepło więc nie ma problemu z braniami takich ryb jak kleń, jaź, boleń czy dla specjalizujących się sum. Można powiedzieć śmiało że każdy znajdzie coś dla siebie.
Czytaj więcej
W tym miesiącu warto wybrać się na rzekę w poszukiwaniu boleni. Są to piękne ryby, które preferują czystą wode i twarde, żwirowate dno oraz wysoki poziom tlenu.
Czytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
5.00 / 5.00 29 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
Dobry sklep, asortyment dobrej jakości, szybka dostawa. Polecam!
2023-10-09
Dostałem to co zamówiłem
pixel